İletişim - Contact - связь
skip to Main Content

HOMA PARTS olarak  JCB, CAT, CASE, VOLVO, ve KOMATSU marka beko loderler için orijinal ve OEM yedek parça ithalat yapan firmamız geniş ürün yelpazesi ve bu sektörde uzun yıllar boyunca hizmet veren bir ekibin desteği ile çalışma hayatına başlamıştır.

HOMA PARTS dünya genelindeki toplam makine sayısını dikkat alarak , yedek parça çalışmalarını JCB ve CATERPILLAR markaları üzerinde yoğunlaşmıştır.

Yedek parça konusunda tedarik noktasından, başlayıp müşteri ürün teslimine kadar geçen süreçte HOMA PARTS olarak genellikle OEM olan üreticilerle sıkı bir bağ kurmayı ve sürekli, dengeli kalitenin yanı sıra, bu kaliteyi de uygun fiyata mal etmek tüm hedefimiz olmuştur.

Şirketin başarısında, üç ana faktör etkili olmuştur. Yüksek kaliteli ve bol ürün çeşidi, tüm ürün kategorilerinde uygun fiyat ve nihayetinde en önemlisi profesyonel ve kaliteli müşteri hizmetleri sunmaktır.

HOMA PARTS’un misyonu, her zaman en yüksek beklentilerine cevap vermeyi amaçladığımız için, sürekli ve gelişen müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Profesyonel hizmet, her zaman müşterilerimizle olan sıkı ve samimi bir diyalogdan geçer ve bu da yeni fırsatlara imkan verir.
Ana motivasyonumuz, işimiz en iyi şeklide yapmamamızı sağlayan ve beklentileri kısa zamanda karşılayacak şekilde tasarlanmış olan iş planımızdır.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı olmak,
HOMA PARTS markasını, tüm dünyada tanınır hale getirmek,
En üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet alt yapısını oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Yaşam koşullarına uygun, doğaya ve insana saygılı koşullarda, müşteri isteklerini ön planda tutarak hizmet vermektir.

Back To Top